PRODUCENCI

W naszej ofercie znajdą Państwo następujących producentów: Takisawa, Takisawa Taiwan, Accuway, Niigata, GE-Fong, Taikan.
Nawiąż z nami współpracę a z pewnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego producenta.

Firma Takisawa powstała 11 sierpnia 1922 roku w Japonii. Przez prawie 100 lat Takisawa odgrywa znaczącą rolę w rozwoju nowoczesnych wysokowydajnych obrabiarek i centrów tokarskich na całym świecie. Od tokarek 2-osiowych do 9-osiowych centrów toczenia/frezowania.

Początkowo firma Takisawa Taiwan zajmowała się produkcją silników do tokarek. Poprzez współpracę z Takisawa Machinery Company of Japan oraz dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów Takisawa Taiwan, stała się światowej klasy producentem najwyższej jakość obrabiarek.

Firma Accuway została założona w 1986 roku w Tajwanie. Początkowo zajmowała się produkcją narzędzi do maszyn używanych w branży opakowań. Dzięki rozwojowi stosowanych technologi precyzyjnej obróbki, Accuway rozpoczęło produkcje tokarek CNC dla lokalnych producentów narzędzi. Od roku 2003 firma wprowadziła do swojej oferty pionowe centra obróbcze. 

Niigata Machine Techno Co., Ltd. Została założona 4 kwietnia 2003 roku w Japoni. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą pionowych centrów obróbczych. W ramach swoich usług firma oferuje również naprawy, serwis oraz modyfikacje maszyn.

GE Fong Machinery Co., Ltd. została założona w 1979 roku na Tajwanie i od samego początku specjalizuje się w produkcji precyzyjnych automatów tokarskich, które  charakteryzują się duża sztywnością, mocnymi silnikami wrzecion i nowoczesnym  systemem narzędziowym. 

Firma Taikan Precision Machine jest częścią założonej w 2005 roku grupy Shenzhen Create Century Machinery Co., Ltd.  Obecnie to największy producent centrów wiercąco-gwintujących CNC w Chinach. Grupa może pochwalić się produkcją i sprzedażą 40000 obrabiarek tego typu dostarczonych do szerokiej grupy odbiorców i podwykonawców takich firm jak Apple, Samsung, HUAWEI, VIVO, OPPO, ZTE.