PRODUCENCI

W naszej ofercie znajdą Państwo następujących producentów: TAKISAWA JAPAN, TAKISAWA TAIWAN, ACCUWAY, NIIGATA, WECO, TAIKAN.
Nawiąż z nami współpracę, a z pewnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego producenta.

Firma TAKISAWA MACHINE TOOLS CO., LTD. powstała 11 sierpnia 1922 roku w Japonii. Przez prawie 100 lat TAKISAWA odgrywa znaczącą rolę w rozwoju nowoczesnych wysokowydajnych obrabiarek i centrów tokarskich na całym świecie. Od tokarek 2-osiowych do 9-osiowych centrów toczenia/frezowania.

Początkowo firma TAKISAWA TAIWAN TECHNOLOGY CO., LTD. zajmowała się produkcją silników do tokarek. Poprzez współpracę z TAKISAWA MACHINERY COMPANY OF JAPAN oraz dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów TAKISAWA TAIWAN, stała się światowej klasy producentem najwyższej jakości obrabiarek.

Firma ACCUWAY MACHINERY CO., LTD. została założona w 1986 roku w Tajwanie. Początkowo zajmowała się produkcją narzędzi do maszyn używanych w branży opakowań. Dzięki rozwojowi stosowanych technologii precyzyjnej obróbki, ACCUWAY rozpoczęło produkcje tokarek CNC dla lokalnych producentów narzędzi. Od roku 2003 firma wprowadziła do swojej oferty pionowe centra obróbcze. 

NIIGATA MACHINE TECHNO CO., LTD. została założona 4 kwietnia 2003 roku w Japonii. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą pionowych centrów obróbczych. W ramach swoich usług firma oferuje również naprawy, serwis oraz modyfikacje maszyn.

Firma WECO została założona w 1999 roku w Tuningen w Niemczech, początkowo jako dystrybutor maszyn CNC, głównie produktów japońskich. Firma ma dużą sieć klientów w południowych Niemczech i Szwajcarii, zwłaszcza z branżach zegarmistrzowskiej i medycznej, które wymagają wysokiej precyzji. Wsłuchują się w opinie i wymagania klientów i udaje im się wprowadzić własną markę „WECO” do automatycznych tokarek typu szwajcarskiego.

Firma TAIKAN PRECISION MACHINE jest częścią założonej w 2005 roku grupy SHENZHEN CREARE CENTURY MACHINERY CO., LTD.  Obecnie to największy producent centrów wiercąco-gwintujących CNC w Chinach. Grupa może pochwalić się produkcją i sprzedażą 40000 obrabiarek tego typu dostarczonych do szerokiej grupy odbiorców i podwykonawców takich firm jak Apple, Samsung, HUAWEI, VIVO, OPPO, ZTE.