O NAS

Firma „WBM Obrabiarki Sp. z o.o.” została założona w listopadzie 2016 roku jako pierwszy dystrybutor obrabiarek CNC we Wrocławiu. Od początku swojego istnienia nasza firma związana jest ze światowej klasy producentami obrabiarek CNC z Japonii i Tajwanu.

Dzięki współpracy z kilkoma producentami jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wybór produktów. Od podstawowych poziomych i pionowych tokarek CNC, przez tokarskie centra obróbcze CNC z zautomatyzowanym procesem ładunkowo-rozładunkowym detali, trzy i pięcioosiowe centra obróbcze CNC, aż po wielofunkcyjne frezarsko-tokarskie centra obróbcze CNC.

Naszą siłą jest nie tylko sprzedaż i serwis maszyn CNC. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde państwa potrzeby. Nasze motto to „Najnowsze Technologie i Najwyższa Precyzja dla Twojej Innowacji”.

NASZA MISJA, WIZJA, CELE I WARTOŚCI

WIZJA

Naszą wizją jest osiągnięcie statusu niezawodnego partnera dla wszystkich klientów branży obróbki skrawaniem w Polsce oraz najlepsze możliwe reprezentowanie marek producentów dostępnych w naszej ofercie.

MISJA

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, zgodnych z potrzebami naszych klientów. Na podstawie zaufania, wzajemnego szacunku i pasji, jaką jest nasza praca.

CELE

Celem naszej firmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tak aby wspierać ich innowacyjność i rozwój.

WARTOŚCI

Naszą misję realizujemy, kierując się naszymi wartościami, którymi są: profesjonalizm, lojalność, innowacyjność i poświecenie.

JESTEŚMY DLA WAS

WBM OBRABIARKI

Lider Kompleksowych Rozwiązań Technologicznych w Polsce

WordPress  //  Copyright 2017 by cenicero.  All rights reserved.